O firmie


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ADAM-POL istnieje od 1993 roku.

Historia założenia firmy sięga lat siedemdziesiątych. Ojciec obecnego właściciela prowadził Zakład Stolarsko-Tapicerski, który w 1993 roku został przekształcony w firmę ADAM-POL. Na początku swego istnienia firma zajmowała się przede wszystkim sprzedażą płyt wiórowych laminowanych, pilśniowych, okuć i akcesoriów meblowych, a także materiałów tapicerskich. Obecnie zajmuje się produkcją mebli biurowych, hotelowych, akademickich, szkolnych, przedszkolnych oraz szpitalnych.


Firma realizuje wystroje wnętrz od projektu do montażu. Zatrudnia ona około dwudziestu pracowników. Dzięki swej wyspecjalizowanej załodze jest w stanie zapewnić realizację pomysłów nawet najbardziej wymagających klientów żądających dużej różnorodności, a przede wszystkim bardzo wysokiej jakości w wystroju pokoi czy apartamentów. Przedsiębiorstwo dysponuje własną tapicernią co daje jej możliwość kompleksowej obsługi. W produkcji wykorzystywane są płyty drewnopodobne, drewno lite, tkaniny obiciowe zwykłe oraz z atestem OG (p.poż.), a także wysokiej jakości akcesoria i okucia meblowe (np. BLUM). Firma posiada własny transport, co znacznie wpływa na obniżenie kosztu produkcji i usług.


ADAM-POL jest bardzo elastyczny w negocjacjach dotyczących wykonawstwa, jak i usług. Sytuacja ekonomiczna przedsiębiorstwa ADAM-POL w ostatnich latach bardzo się poprawiła, co w dużej mierze świadczy o wysokiej jakości produkowanych wyrobów oraz odpowiednim zarządzaniu zasobami kapitałowymi, a przede wszystkim zasobami ludzkimi.

Zapytaj o ofertę




*Pola obowiązkowe